Streetview Herman Heijermansweg 95 Zandvoort

Herman Heijermansweg 95, 2042 XR Zandvoort

45 m² Bouwjaar 1989 Label A

Herman Heijermansweg 95 is een appartement in Zandvoort, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Herman Heijermansweg 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman Heijermansweg 95

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
126.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.4%
CO₂-emissie
27.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zandvoort

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Zandvoort

560 Inwoners
170 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
202 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Zandvoortselaan
34% Koopwoningen
1.227 Inwoners per km²

Locatie van Herman Heijermansweg 95

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Herman Heijermansweg 95

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman Heijermansweg 95?

De gemiddelde woningwaarde in Zandvoortselaan is €528.000. Dat komt neer op circa €11.733 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman Heijermansweg 95 zich tot de wijk Zandvoortselaan?

Herman Heijermansweg 95 is een appartement van 45 m² in de wijk Zandvoortselaan. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman Heijermansweg 95?

Herman Heijermansweg 95 is een appartement in Zandvoortselaan, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Herman Heijermansweg 95 vergeleken met de buurt?

Herman Heijermansweg 95 heeft 45 m² woonoppervlakte. In Zandvoortselaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman Heijermansweg 95 en wat betekent dat?

Herman Heijermansweg 95 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zandvoortselaan?

De wijk Zandvoortselaan in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandvoortselaan?

Vanuit Herman Heijermansweg 95 in Zandvoortselaan bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zandvoortselaan?