Villa, vrijstaande woning Zandvoortselaan 113 Zandvoort

Zandvoortselaan 113, 2042 XJ Zandvoort

130 m² Bouwjaar 1966 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Zandvoortselaan 113 is een villa, vrijstaande woning in Zandvoort, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 1309 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €528.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
1309 m²
Inhoud
527 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.140.000 tot €1.390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zandvoortselaan 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandvoortselaan 113

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
223.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.7%
CO₂-emissie
66.19 kg/m²

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Zandvoort

560 Inwoners
170 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
202 Woningvoorraad
€528.000 Gem. woningwaarde Zandvoortselaan
34% Koopwoningen
1.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandvoortselaan 113

Vergelijkbare woningen in Zandvoort

Veelgestelde vragen over Zandvoortselaan 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandvoortselaan 113?

De prijsindicatie voor Zandvoortselaan 113 ligt rond €1.140.000 tot €1.390.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandvoortselaan is €528.000. Dat komt neer op circa €4.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandvoortselaan 113 zich tot de wijk Zandvoortselaan?

Zandvoortselaan 113 is een villa, vrijstaande woning van 130 m² in de wijk Zandvoortselaan. De buurt telt 202 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandvoortselaan 113?

Zandvoortselaan 113 is een villa, vrijstaande woning in Zandvoortselaan, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zandvoortselaan 113 vergeleken met de buurt?

Zandvoortselaan 113 heeft 130 m² woonoppervlakte en 527 m³ inhoud. Het perceel is 1309 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Zandvoortselaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €528.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandvoortselaan 113 en wat betekent dat?

Zandvoortselaan 113 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 66.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandvoortselaan 113?

Zandvoortselaan 113 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Zandvoortselaan?

De wijk Zandvoortselaan in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €528.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandvoortselaan?