Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1909
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 826 m²
- Inhoud
- 620 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Kostverlorenstraat 96 is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 826 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €676.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kostverlorenstraat 96
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
9.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kostverloren e.o. is €676.000. Dat komt neer op circa €3.863 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKostverlorenstraat 96 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Kostverloren e.o.. De buurt telt 683 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.839 inwoners per km².
Kostverlorenstraat 96 is een woonhuis in Kostverloren e.o., gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kostverlorenstraat 96 heeft 175 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Het perceel is 826 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kostverloren e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €676.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kostverlorenstraat 96 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-02-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 93.63 kg/jaar.
Kostverlorenstraat 96 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kostverloren e.o. in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €676.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kostverlorenstraat 96 in Kostverloren e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.