Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 753 m²
- Perceeloppervlakte
- 1650 m²
- Inhoud
- 3500 m³
- Kamers
- 17
- Slaapkamers
- 13
Julianaweg 15 is een woonhuis in Zandvoort, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 753 m², een perceel van 1650 m² en 17 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €676.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Julianaweg 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
9.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
8.1 kmDe prijsindicatie voor Julianaweg 15 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren e.o. is €676.000. Dat komt neer op circa €898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJulianaweg 15 is een woonhuis van 753 m² in de wijk Kostverloren e.o.. De buurt telt 683 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.839 inwoners per km².
Julianaweg 15 is een woonhuis in Kostverloren e.o., gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Julianaweg 15 heeft 753 m² woonoppervlakte en 3500 m³ inhoud. Het perceel is 1650 m². Met 17 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Kostverloren e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €676.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Julianaweg 15 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Julianaweg 15 heeft 17 kamers waarvan 13 slaapkamers.
De wijk Kostverloren e.o. in Zandvoort (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €676.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Julianaweg 15 in Kostverloren e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.