Streetview Axelsestraat 118 Zaamslag

Axelsestraat 118, 4543 RN Zaamslag

192 m² Bouwjaar 2015 Label A

Axelsestraat 118 is een woonhuis in Zaamslag, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 850 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
850 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Axelsestraat 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Axelsestraat 118

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zaamslag

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

38.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Zaamslag

865 Inwoners
375 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
400 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zaamslag
91% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Axelsestraat 118

Vergelijkbare woningen in Zaamslag

Veelgestelde vragen over Axelsestraat 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Axelsestraat 118?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zaamslag is €304.000. Dat komt neer op circa €1.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Axelsestraat 118 zich tot de wijk Buitengebied Zaamslag?

Axelsestraat 118 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Buitengebied Zaamslag. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Axelsestraat 118?

Axelsestraat 118 is een woonhuis in Buitengebied Zaamslag, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Axelsestraat 118 vergeleken met de buurt?

Axelsestraat 118 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 850 m². In Buitengebied Zaamslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Axelsestraat 118 en wat betekent dat?

Axelsestraat 118 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-02-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zaamslag?

De wijk Buitengebied Zaamslag in Zaamslag (Zeeland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zaamslag?

Vanuit Axelsestraat 118 in Buitengebied Zaamslag bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 38.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Zaamslag?