Streetview Kwakkel 15 Zaamslag

Kwakkel 15, 4543 PV Zaamslag

200 m² Bouwjaar 1965 4 kamers Label G

Kwakkel 15 is een woonhuis in Zaamslag, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 535 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
535 m²
Inhoud
715 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kwakkel 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwakkel 15

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Zaamslag

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

38.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Zaamslag

865 Inwoners
375 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
400 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zaamslag
91% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Kwakkel 15

Vergelijkbare woningen in Zaamslag

Veelgestelde vragen over Kwakkel 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwakkel 15?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zaamslag is €304.000. Dat komt neer op circa €1.520 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwakkel 15 zich tot de wijk Buitengebied Zaamslag?

Kwakkel 15 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Buitengebied Zaamslag. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwakkel 15?

Kwakkel 15 is een woonhuis in Buitengebied Zaamslag, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kwakkel 15 vergeleken met de buurt?

Kwakkel 15 heeft 200 m² woonoppervlakte en 715 m³ inhoud. Het perceel is 535 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Buitengebied Zaamslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwakkel 15 en wat betekent dat?

Kwakkel 15 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Kwakkel 15?

Kwakkel 15 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zaamslag?

De wijk Buitengebied Zaamslag in Zaamslag (Zeeland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zaamslag?

Vanuit Kwakkel 15 in Buitengebied Zaamslag bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 38.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.