Streetview Hoek van de Dijk 11 Zaamslag

Hoek van de Dijk 11, 4543 NE Zaamslag

172 m² Bouwjaar 1997 Label A

Hoek van de Dijk 11 is een woonhuis in Zaamslag, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en een perceel van 390 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
390 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hoek van de Dijk 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoek van de Dijk 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zaamslag

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.8 km
Vervoer

Treinstation

38.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Zaamslag

865 Inwoners
375 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
400 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Zaamslag
91% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Hoek van de Dijk 11

Vergelijkbare woningen in Zaamslag

Veelgestelde vragen over Hoek van de Dijk 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoek van de Dijk 11?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zaamslag is €304.000. Dat komt neer op circa €1.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoek van de Dijk 11 zich tot de wijk Buitengebied Zaamslag?

Hoek van de Dijk 11 is een woonhuis van 172 m² in de wijk Buitengebied Zaamslag. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoek van de Dijk 11?

Hoek van de Dijk 11 is een woonhuis in Buitengebied Zaamslag, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoek van de Dijk 11 vergeleken met de buurt?

Hoek van de Dijk 11 heeft 172 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Buitengebied Zaamslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoek van de Dijk 11 en wat betekent dat?

Hoek van de Dijk 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Zaamslag?

De wijk Buitengebied Zaamslag in Zaamslag (Zeeland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Zaamslag?

Vanuit Hoek van de Dijk 11 in Buitengebied Zaamslag bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 38.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.