Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 1560 m²
Reuzenhoek 1 A is een woonhuis in Zaamslag, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m² en een perceel van 1560 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Reuzenhoek 1 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
3.1 kmHuisarts
3.8 kmTreinstation
38.3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
3.1 kmMiddelbare school
6.3 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
3.2 kmCafé
4.4 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
8.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Zaamslag is €304.000. Dat komt neer op circa €1.363 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenReuzenhoek 1 A is een woonhuis van 223 m² in de wijk Buitengebied Zaamslag. De buurt telt 400 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².
Reuzenhoek 1 A is een woonhuis in Buitengebied Zaamslag, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Reuzenhoek 1 A heeft 223 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1560 m². In Buitengebied Zaamslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Reuzenhoek 1 A heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 85.76 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Zaamslag in Zaamslag (Zeeland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Reuzenhoek 1 A in Buitengebied Zaamslag bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.8 km, treinstation op 38.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Reuzenhoek 1 A: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 6.3 km.