Streetview Molenpolderweg 14 Yerseke

Molenpolderweg 14, 4401 NP Yerseke

76 m² Bouwjaar 1928 3 kamers Label D

Molenpolderweg 14 is een woonhuis in Yerseke, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 330 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €482.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
330 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Molenpolderweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenpolderweg 14

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Yerseke

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

7.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

15.5 km

Buurtinformatie in Yerseke

235 Inwoners
115 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
119 Woningvoorraad
€482.000 Gem. woningwaarde Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder
87% Koopwoningen
208 Inwoners per km²

Locatie van Molenpolderweg 14

Vergelijkbare woningen in Yerseke

Veelgestelde vragen over Molenpolderweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenpolderweg 14?

De prijsindicatie voor Molenpolderweg 14 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder is €482.000. Dat komt neer op circa €6.342 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenpolderweg 14 zich tot de wijk Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder?

Molenpolderweg 14 is een woonhuis van 76 m² in de wijk Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 208 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenpolderweg 14?

Molenpolderweg 14 is een woonhuis in Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenpolderweg 14 vergeleken met de buurt?

Molenpolderweg 14 heeft 76 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €482.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenpolderweg 14 en wat betekent dat?

Molenpolderweg 14 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Molenpolderweg 14?

Molenpolderweg 14 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder?

De wijk Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €482.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder?

Vanuit Molenpolderweg 14 in Yerseke - Molenpolder/Olzendepolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.