Streetview Dahlialaan 42 Yerseke

Dahlialaan 42, 4401 HA Yerseke

98 m² Bouwjaar 1967 4 kamers Label B

Dahlialaan 42 is een woonhuis in Yerseke, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 172 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Dahlialaan 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dahlialaan 42

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Yerseke

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

7.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Yerseke

2065 Inwoners
810 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Yerseke - West
58% Koopwoningen
2.074 Inwoners per km²

Locatie van Dahlialaan 42

Vergelijkbare woningen in Yerseke

Veelgestelde vragen over Dahlialaan 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Dahlialaan 42?

De prijsindicatie voor Dahlialaan 42 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - West is €294.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dahlialaan 42 zich tot de wijk Yerseke - West?

Dahlialaan 42 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Yerseke - West. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.074 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dahlialaan 42?

Dahlialaan 42 is een woonhuis in Yerseke - West, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dahlialaan 42 vergeleken met de buurt?

Dahlialaan 42 heeft 98 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Yerseke - West ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dahlialaan 42 en wat betekent dat?

Dahlialaan 42 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dahlialaan 42?

Dahlialaan 42 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Yerseke - West?

De wijk Yerseke - West in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Yerseke - West?

Vanuit Dahlialaan 42 in Yerseke - West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.