Streetview Langeville 1 Yerseke

Langeville 1, 4401 GL Yerseke

197 m² Bouwjaar 1999 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Langeville 1 is een woonhuis in Yerseke, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 363 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
363 m²
Inhoud
798 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Langeville 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langeville 1

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Yerseke

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

6.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Yerseke

2945 Inwoners
1380 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Yerseke - Kern
70% Koopwoningen
3.399 Inwoners per km²

Locatie van Langeville 1

Vergelijkbare woningen in Yerseke

Veelgestelde vragen over Langeville 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Langeville 1?

De prijsindicatie voor Langeville 1 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Kern is €223.000. Dat komt neer op circa €1.132 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langeville 1 zich tot de wijk Yerseke - Kern?

Langeville 1 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Yerseke - Kern. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langeville 1?

Langeville 1 is een woonhuis in Yerseke - Kern, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Langeville 1 vergeleken met de buurt?

Langeville 1 heeft 197 m² woonoppervlakte en 798 m³ inhoud. Het perceel is 363 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Yerseke - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langeville 1 en wat betekent dat?

Langeville 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langeville 1?

Langeville 1 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Yerseke - Kern?

De wijk Yerseke - Kern in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Yerseke - Kern?

Vanuit Langeville 1 in Yerseke - Kern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.