Streetview Kerkhoekstraat 28 Yerseke

Kerkhoekstraat 28, 4401 GD Yerseke

195 m² Bouwjaar 1928

Kerkhoekstraat 28 is een woonhuis in Yerseke, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 410 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
410 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kerkhoekstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Yerseke

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

6.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Yerseke

2945 Inwoners
1380 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Yerseke - Kern
70% Koopwoningen
3.399 Inwoners per km²

Locatie van Kerkhoekstraat 28

Vergelijkbare woningen in Yerseke

Veelgestelde vragen over Kerkhoekstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkhoekstraat 28?

De prijsindicatie voor Kerkhoekstraat 28 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Yerseke - Kern is €223.000. Dat komt neer op circa €1.144 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkhoekstraat 28 zich tot de wijk Yerseke - Kern?

Kerkhoekstraat 28 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Yerseke - Kern. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.399 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkhoekstraat 28?

Kerkhoekstraat 28 is een woonhuis in Yerseke - Kern, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkhoekstraat 28 vergeleken met de buurt?

Kerkhoekstraat 28 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 410 m². In Yerseke - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Yerseke - Kern?

De wijk Yerseke - Kern in Yerseke (Zeeland) kenmerkt zich door 2.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Yerseke - Kern?

Vanuit Kerkhoekstraat 28 in Yerseke - Kern bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Yerseke - Kern?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkhoekstraat 28: ziekenhuis op 12.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Yerseke - Kern?

Recreatie nabij Yerseke - Kern: restaurant (0.3 km), cafe (6.8 km).