2-onder-1-kapwoning Burgemeester van Rijswijkstraat 65 Woudrichem

Burgemeester van Rijswijkstraat 65, 4285 XV Woudrichem

165 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Burgemeester van Rijswijkstraat 65 is een 2-onder-1-kapwoning in Woudrichem, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 248 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
248 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Rijswijkstraat 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Rijswijkstraat 65

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (108.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Woudrichem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

11.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Woudrichem

3035 Inwoners
1285 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1297 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Woudrichem zuid
66% Koopwoningen
4.098 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Rijswijkstraat 65

Vergelijkbare woningen in Woudrichem

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Rijswijkstraat 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Rijswijkstraat 65?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Rijswijkstraat 65 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Woudrichem zuid is €355.000. Dat komt neer op circa €2.152 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Rijswijkstraat 65 zich tot de wijk Woudrichem zuid?

Burgemeester van Rijswijkstraat 65 is een 2-onder-1-kapwoning van 165 m² in de wijk Woudrichem zuid. De buurt telt 1.297 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.098 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Rijswijkstraat 65?

Burgemeester van Rijswijkstraat 65 is een 2-onder-1-kapwoning in Woudrichem zuid, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester van Rijswijkstraat 65 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Rijswijkstraat 65 heeft 165 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 248 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Woudrichem zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Rijswijkstraat 65 en wat betekent dat?

Burgemeester van Rijswijkstraat 65 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Rijswijkstraat 65?

Burgemeester van Rijswijkstraat 65 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 108 m².

Hoe is de woningmarkt in Woudrichem zuid?

De wijk Woudrichem zuid in Woudrichem (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.