Streetview Vrouwgeestweg 98 Woubrugge

Vrouwgeestweg 98, 2481 KP Woubrugge

376 m² Bouwjaar 1851 Label A

Vrouwgeestweg 98 is een woonhuis in Woubrugge, gebouwd in 1851. De woning heeft een woonoppervlakte van 376 m² en een perceel van 1060 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €515.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1851
Woonoppervlakte
376 m²
Perceeloppervlakte
1060 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Vrouwgeestweg 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrouwgeestweg 98

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
87.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.3%
CO₂-emissie
20.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Woubrugge

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Woubrugge

1155 Inwoners
525 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
551 Woningvoorraad
€515.000 Gem. woningwaarde Woubrugge
68% Koopwoningen
1.658 Inwoners per km²

Locatie van Vrouwgeestweg 98

Vergelijkbare woningen in Woubrugge

Veelgestelde vragen over Vrouwgeestweg 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrouwgeestweg 98?

De prijsindicatie voor Vrouwgeestweg 98 ligt rond €915.000 tot €1.165.000. De gemiddelde woningwaarde in Woubrugge is €515.000. Dat komt neer op circa €1.370 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrouwgeestweg 98 zich tot de wijk Woubrugge?

Vrouwgeestweg 98 is een woonhuis van 376 m² in de wijk Woubrugge. De buurt telt 551 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrouwgeestweg 98?

Vrouwgeestweg 98 is een woonhuis in Woubrugge, gebouwd in 1851 (175 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vrouwgeestweg 98 vergeleken met de buurt?

Vrouwgeestweg 98 heeft 376 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1060 m². In Woubrugge ligt de gemiddelde woningwaarde op €515.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrouwgeestweg 98 en wat betekent dat?

Vrouwgeestweg 98 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.14 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Woubrugge?

De wijk Woubrugge in Woubrugge (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €515.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woubrugge?

Vanuit Vrouwgeestweg 98 in Woubrugge bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Woubrugge?