Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 435 m²
Bonne Louiselaan 14 is een woonhuis in Wognum, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m² en een perceel van 435 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €606.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bonne Louiselaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
6.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wognum Bloesemgaerde is €606.000. Dat komt neer op circa €3.045 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBonne Louiselaan 14 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Wognum Bloesemgaerde. De buurt telt 209 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.030 inwoners per km².
Bonne Louiselaan 14 is een woonhuis in Wognum Bloesemgaerde, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bonne Louiselaan 14 heeft 199 m² woonoppervlakte. Het perceel is 435 m². In Wognum Bloesemgaerde ligt de gemiddelde woningwaarde op €606.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wognum Bloesemgaerde in Wognum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €606.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.5 personen.
Vanuit Bonne Louiselaan 14 in Wognum Bloesemgaerde bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bonne Louiselaan 14: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 6.1 km.
Recreatie nabij Wognum Bloesemgaerde: restaurant (1.2 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Bonne Louiselaan 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wognum Bloesemgaerde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.