Streetview Constantijn Huygenslaan 53 Winschoten

Constantijn Huygenslaan 53, 9673 HB Winschoten

55 m² Bouwjaar 1971 Label C

Constantijn Huygenslaan 53 is een appartement in Winschoten, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €205.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
55 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Constantijn Huygenslaan 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Constantijn Huygenslaan 53

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.43
CO₂-emissie
2921.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Winschoten

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

20.7 km

Buurtinformatie in Winschoten

3085 Inwoners
1465 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1609 Woningvoorraad
€205.000 Gem. woningwaarde Winschoten-Zuid
46% Koopwoningen
3.287 Inwoners per km²

Locatie van Constantijn Huygenslaan 53

Vergelijkbare woningen in Winschoten

Veelgestelde vragen over Constantijn Huygenslaan 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Constantijn Huygenslaan 53?

De gemiddelde woningwaarde in Winschoten-Zuid is €205.000. Dat komt neer op circa €3.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Constantijn Huygenslaan 53 zich tot de wijk Winschoten-Zuid?

Constantijn Huygenslaan 53 is een appartement van 55 m² in de wijk Winschoten-Zuid. De buurt telt 1.609 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.287 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Constantijn Huygenslaan 53?

Constantijn Huygenslaan 53 is een appartement in Winschoten-Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Constantijn Huygenslaan 53 vergeleken met de buurt?

Constantijn Huygenslaan 53 heeft 55 m² woonoppervlakte. In Winschoten-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €205.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Constantijn Huygenslaan 53 en wat betekent dat?

Constantijn Huygenslaan 53 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-12-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2921.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Winschoten-Zuid?

De wijk Winschoten-Zuid in Winschoten (Groningen) kenmerkt zich door 3.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €205.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winschoten-Zuid?

Vanuit Constantijn Huygenslaan 53 in Winschoten-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Winschoten-Zuid?