Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
Watertorenstraat 35 is een woonhuis in Winschoten, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 265 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Watertorenstraat 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
8.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
21.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Winschoten-Centrum is €232.000. Dat komt neer op circa €1.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWatertorenstraat 35 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Winschoten-Centrum. De buurt telt 2.529 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.736 inwoners per km².
Watertorenstraat 35 is een woonhuis in Winschoten-Centrum, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Watertorenstraat 35 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 265 m². In Winschoten-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Winschoten-Centrum in Winschoten (Groningen) kenmerkt zich door 4.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Watertorenstraat 35 in Winschoten-Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Watertorenstraat 35: ziekenhuis op 8.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Winschoten-Centrum: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Watertorenstraat 35 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Winschoten-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.