Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 42 m²
Burgemeester de Voogtlaan 19 A is een appartement in Wilnis, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Voogtlaan 19 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
10 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
15.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in de Maricken-Veenzijde is €455.000. Dat komt neer op circa €10.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester de Voogtlaan 19 A is een appartement van 42 m² in de wijk de Maricken-Veenzijde. De buurt telt 1.967 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.977 inwoners per km².
Burgemeester de Voogtlaan 19 A is een appartement in de Maricken-Veenzijde, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester de Voogtlaan 19 A heeft 42 m² woonoppervlakte. In de Maricken-Veenzijde ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester de Voogtlaan 19 A heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.43 kg/jaar.
De wijk de Maricken-Veenzijde in Wilnis (Utrecht) kenmerkt zich door 4.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Burgemeester de Voogtlaan 19 A in de Maricken-Veenzijde bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester de Voogtlaan 19 A: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.9 km.