Streetview I.G.J.van den Boschstraat 39 Wilhelminadorp

I.G.J.van den Boschstraat 39, 4475 AL Wilhelminadorp

189 m² Bouwjaar 2003 6 kamers Label B

I.G.J.van den Boschstraat 39 is een woonhuis in Wilhelminadorp, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 336 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
336 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor I.G.J.van den Boschstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel I.G.J.van den Boschstraat 39

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
29.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wilhelminadorp

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Wilhelminadorp

755 Inwoners
320 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
312 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Wilhelminadorp
75% Koopwoningen
2.182 Inwoners per km²

Locatie van I.G.J.van den Boschstraat 39

Vergelijkbare woningen in Wilhelminadorp

Veelgestelde vragen over I.G.J.van den Boschstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van I.G.J.van den Boschstraat 39?

De prijsindicatie voor I.G.J.van den Boschstraat 39 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminadorp is €369.000. Dat komt neer op circa €1.952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt I.G.J.van den Boschstraat 39 zich tot de wijk Wilhelminadorp?

I.G.J.van den Boschstraat 39 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Wilhelminadorp. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.182 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op I.G.J.van den Boschstraat 39?

I.G.J.van den Boschstraat 39 is een woonhuis in Wilhelminadorp, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is I.G.J.van den Boschstraat 39 vergeleken met de buurt?

I.G.J.van den Boschstraat 39 heeft 189 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 336 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Wilhelminadorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van I.G.J.van den Boschstraat 39 en wat betekent dat?

I.G.J.van den Boschstraat 39 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-10-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van I.G.J.van den Boschstraat 39?

I.G.J.van den Boschstraat 39 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Wilhelminadorp?

De wijk Wilhelminadorp in Wilhelminadorp (Zeeland) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wilhelminadorp?