2-onder-1-kapwoning I.G.J.van den Boschstraat 19 Wilhelminadorp

I.G.J.van den Boschstraat 19, 4475 AL Wilhelminadorp

136 m² Bouwjaar 1947 4 kamers 2 slaapkamers Label C

I.G.J.van den Boschstraat 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Wilhelminadorp, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 500 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
500 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor I.G.J.van den Boschstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel I.G.J.van den Boschstraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27.6%
CO₂-emissie
36.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en warmtepomp

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (280.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Wilhelminadorp

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Wilhelminadorp

755 Inwoners
320 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
312 Woningvoorraad
€369.000 Gem. woningwaarde Wilhelminadorp
75% Koopwoningen
2.182 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van I.G.J.van den Boschstraat 19

Vergelijkbare woningen in Wilhelminadorp

Veelgestelde vragen over I.G.J.van den Boschstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van I.G.J.van den Boschstraat 19?

De prijsindicatie voor I.G.J.van den Boschstraat 19 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminadorp is €369.000. Dat komt neer op circa €2.713 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt I.G.J.van den Boschstraat 19 zich tot de wijk Wilhelminadorp?

I.G.J.van den Boschstraat 19 is een 2-onder-1-kapwoning van 136 m² in de wijk Wilhelminadorp. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.182 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op I.G.J.van den Boschstraat 19?

I.G.J.van den Boschstraat 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Wilhelminadorp, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is I.G.J.van den Boschstraat 19 vergeleken met de buurt?

I.G.J.van den Boschstraat 19 heeft 136 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 500 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Wilhelminadorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van I.G.J.van den Boschstraat 19 en wat betekent dat?

I.G.J.van den Boschstraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van I.G.J.van den Boschstraat 19?

I.G.J.van den Boschstraat 19 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 280 m².

Hoe is de woningmarkt in Wilhelminadorp?

De wijk Wilhelminadorp in Wilhelminadorp (Zeeland) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €369.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wilhelminadorp?