Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kapelaan Franckstraat 13 Wijlre

Kapelaan Franckstraat 13, 6321 CA Wijlre

90 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Kapelaan Franckstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Wijlre, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 231 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
231 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kapelaan Franckstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelaan Franckstraat 13

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
238.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
358.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.8 kg/m²

Tuin
Ja (115.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Wijlre

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

9.6 km

Buurtinformatie in Wijlre

1920 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
920 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Wijlre
62% Koopwoningen
2.018 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kapelaan Franckstraat 13

Vergelijkbare woningen in Wijlre

Veelgestelde vragen over Kapelaan Franckstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelaan Franckstraat 13?

De prijsindicatie voor Kapelaan Franckstraat 13 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Wijlre is €281.000. Dat komt neer op circa €3.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelaan Franckstraat 13 zich tot de wijk Wijlre?

Kapelaan Franckstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 90 m² in de wijk Wijlre. De buurt telt 920 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelaan Franckstraat 13?

Kapelaan Franckstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Wijlre, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kapelaan Franckstraat 13 vergeleken met de buurt?

Kapelaan Franckstraat 13 heeft 90 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 231 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Wijlre ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelaan Franckstraat 13 en wat betekent dat?

Kapelaan Franckstraat 13 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-09-26. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kapelaan Franckstraat 13?

Kapelaan Franckstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 115 m².

Hoe is de woningmarkt in Wijlre?

De wijk Wijlre in Wijlre (Limburg) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijlre?

Vanuit Kapelaan Franckstraat 13 in Wijlre bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.2 km.