Streetview Berenhoeksestraat 18 Wijk en Aalburg

Berenhoeksestraat 18, 4261 KB Wijk en Aalburg

240 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Berenhoeksestraat 18 is een woonhuis in Wijk en Aalburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 1190 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €376.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
240 m²
Perceeloppervlakte
1190 m²
Inhoud
980 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Berenhoeksestraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berenhoeksestraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wijk en Aalburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

15.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.3 km

Buurtinformatie in Wijk en Aalburg

2535 Inwoners
1020 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€376.000 Gem. woningwaarde Wijk
64% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Locatie van Berenhoeksestraat 18

Vergelijkbare woningen in Wijk en Aalburg

Veelgestelde vragen over Berenhoeksestraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Berenhoeksestraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Wijk is €376.000. Dat komt neer op circa €1.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berenhoeksestraat 18 zich tot de wijk Wijk?

Berenhoeksestraat 18 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Wijk. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berenhoeksestraat 18?

Berenhoeksestraat 18 is een woonhuis in Wijk, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Berenhoeksestraat 18 vergeleken met de buurt?

Berenhoeksestraat 18 heeft 240 m² woonoppervlakte en 980 m³ inhoud. Het perceel is 1190 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Wijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €376.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berenhoeksestraat 18 en wat betekent dat?

Berenhoeksestraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-08-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Berenhoeksestraat 18?

Berenhoeksestraat 18 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wijk?

De wijk Wijk in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €376.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijk?

Vanuit Berenhoeksestraat 18 in Wijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 15.9 km, snelwegoprit op 2.1 km.