Streetview Aalburgsestraat 50 Wijk en Aalburg

Aalburgsestraat 50, 4261 BK Wijk en Aalburg

7977 m² Bouwjaar 2006

Aalburgsestraat 50 is een woonhuis in Wijk en Aalburg, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 7977 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
7977 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Aalburgsestraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Wijk en Aalburg

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

14.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Wijk en Aalburg

715 Inwoners
265 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
223 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Wijk en Aalburg oost
92% Koopwoningen
152 Inwoners per km²

Locatie van Aalburgsestraat 50

Vergelijkbare woningen in Wijk en Aalburg

Veelgestelde vragen over Aalburgsestraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Aalburgsestraat 50?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Wijk en Aalburg oost is €527.000. Dat komt neer op circa €66 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aalburgsestraat 50 zich tot de wijk Buitengebied Wijk en Aalburg oost?

Aalburgsestraat 50 is een woonhuis van 7977 m² in de wijk Buitengebied Wijk en Aalburg oost. De buurt telt 223 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aalburgsestraat 50?

Aalburgsestraat 50 is een woonhuis in Buitengebied Wijk en Aalburg oost, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Aalburgsestraat 50 vergeleken met de buurt?

Aalburgsestraat 50 heeft 7977 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Wijk en Aalburg oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Wijk en Aalburg oost?

De wijk Buitengebied Wijk en Aalburg oost in Wijk en Aalburg (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Wijk en Aalburg oost?

Vanuit Aalburgsestraat 50 in Buitengebied Wijk en Aalburg oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 14.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Wijk en Aalburg oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Aalburgsestraat 50: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Wijk en Aalburg oost?