Streetview Julianaweg 65 Wijk aan Zee

Julianaweg 65, 1949 AP Wijk aan Zee

227 m² Bouwjaar 1993 Label B

Julianaweg 65 is een woonhuis in Wijk aan Zee, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m² en een perceel van 787 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
787 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Julianaweg 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianaweg 65

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9%
CO₂-emissie
30.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wijk aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

4.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Wijk aan Zee

2200 Inwoners
1135 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1304 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Wijk aan Zee
63% Koopwoningen
1.334 Inwoners per km²

Locatie van Julianaweg 65

Vergelijkbare woningen in Wijk aan Zee

Veelgestelde vragen over Julianaweg 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianaweg 65?

De prijsindicatie voor Julianaweg 65 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Wijk aan Zee is €320.000. Dat komt neer op circa €1.410 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianaweg 65 zich tot de wijk Wijk aan Zee?

Julianaweg 65 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Wijk aan Zee. De buurt telt 1.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.334 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianaweg 65?

Julianaweg 65 is een woonhuis in Wijk aan Zee, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Julianaweg 65 vergeleken met de buurt?

Julianaweg 65 heeft 227 m² woonoppervlakte. Het perceel is 787 m². In Wijk aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianaweg 65 en wat betekent dat?

Julianaweg 65 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-10-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wijk aan Zee?

De wijk Wijk aan Zee in Wijk aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijk aan Zee?

Vanuit Julianaweg 65 in Wijk aan Zee bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wijk aan Zee?

Zorg en onderwijs in de buurt van Julianaweg 65: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 4.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 5.6 km.