Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 368 m²
- Perceeloppervlakte
- 630 m²
J.J. Allanstraat 303 is een woonhuis in Westzaan, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 368 m² en een perceel van 630 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €640.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor J.J. Allanstraat 303
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
5 kmApotheek
4.4 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.8 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
6.6 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in J.J. Allanbuurt is €640.000. Dat komt neer op circa €1.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJ.J. Allanstraat 303 is een woonhuis van 368 m² in de wijk J.J. Allanbuurt. De buurt telt 278 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 176 inwoners per km².
J.J. Allanstraat 303 is een woonhuis in J.J. Allanbuurt, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
J.J. Allanstraat 303 heeft 368 m² woonoppervlakte. Het perceel is 630 m². In J.J. Allanbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €640.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk J.J. Allanbuurt in Westzaan (Noord-Holland) kenmerkt zich door 670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €640.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit J.J. Allanstraat 303 in J.J. Allanbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van J.J. Allanstraat 303: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 4.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 5 km.
Recreatie nabij J.J. Allanbuurt: restaurant (1.8 km), cafe (3.5 km).
Een woningrapport voor J.J. Allanstraat 303 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond J.J. Allanbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.