Streetview Dr.Nuijensstraat 61 B Westwoud

Dr.Nuijensstraat 61 B, 1617 KB Westwoud

251 m² Bouwjaar 2013

Dr.Nuijensstraat 61 B is een woonhuis in Westwoud, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m² en een perceel van 670 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
670 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dr.Nuijensstraat 61 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Westwoud

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in Westwoud

1370 Inwoners
560 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
572 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Westwoud
73% Koopwoningen
536 Inwoners per km²

Locatie van Dr.Nuijensstraat 61 B

Vergelijkbare woningen in Westwoud

Veelgestelde vragen over Dr.Nuijensstraat 61 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr.Nuijensstraat 61 B?

De gemiddelde woningwaarde in Westwoud is €375.000. Dat komt neer op circa €1.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr.Nuijensstraat 61 B zich tot de wijk Westwoud?

Dr.Nuijensstraat 61 B is een woonhuis van 251 m² in de wijk Westwoud. De buurt telt 572 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 536 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr.Nuijensstraat 61 B?

Dr.Nuijensstraat 61 B is een woonhuis in Westwoud, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dr.Nuijensstraat 61 B vergeleken met de buurt?

Dr.Nuijensstraat 61 B heeft 251 m² woonoppervlakte. Het perceel is 670 m². In Westwoud ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Westwoud?

De wijk Westwoud in Westwoud (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westwoud?

Vanuit Dr.Nuijensstraat 61 B in Westwoud bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westwoud?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dr.Nuijensstraat 61 B: ziekenhuis op 8.5 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 6.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Westwoud?

Recreatie nabij Westwoud: restaurant (0.5 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Dr.Nuijensstraat 61 B?

Een woningrapport voor Dr.Nuijensstraat 61 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westwoud. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.