Eengezinswoning, hoekwoning Margrietstraat 18 Westkapelle

Margrietstraat 18, 4361 EJ Westkapelle

114 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Margrietstraat 18 is een eengezinswoning, hoekwoning in Westkapelle, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 140 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Margrietstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Margrietstraat 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Westkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

14.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Westkapelle

2515 Inwoners
1145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1251 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Westkapelle
84% Koopwoningen
2.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Margrietstraat 18

Vergelijkbare woningen in Westkapelle

Veelgestelde vragen over Margrietstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Margrietstraat 18?

De prijsindicatie voor Margrietstraat 18 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Dat komt neer op circa €2.526 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Margrietstraat 18 zich tot de wijk Westkapelle?

Margrietstraat 18 is een eengezinswoning, hoekwoning van 114 m² in de wijk Westkapelle. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Margrietstraat 18?

Margrietstraat 18 is een eengezinswoning, hoekwoning in Westkapelle, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Margrietstraat 18 vergeleken met de buurt?

Margrietstraat 18 heeft 114 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Westkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Margrietstraat 18 en wat betekent dat?

Margrietstraat 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Margrietstraat 18?

Margrietstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westkapelle?

De wijk Westkapelle in Westkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westkapelle?

Vanuit Margrietstraat 18 in Westkapelle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 0.9 km.