Streetview Jan Campertstraat 48 Westkapelle

Jan Campertstraat 48, 4361 DE Westkapelle

328 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Jan Campertstraat 48 is een woonhuis in Westkapelle, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 328 m², een perceel van 879 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
328 m²
Perceeloppervlakte
879 m²
Inhoud
705 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan Campertstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Campertstraat 48

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.16
CO₂-emissie
6198.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Westkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

14.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Westkapelle

2515 Inwoners
1145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1251 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Westkapelle
84% Koopwoningen
2.388 Inwoners per km²

Locatie van Jan Campertstraat 48

Vergelijkbare woningen in Westkapelle

Veelgestelde vragen over Jan Campertstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Campertstraat 48?

De prijsindicatie voor Jan Campertstraat 48 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Dat komt neer op circa €878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Campertstraat 48 zich tot de wijk Westkapelle?

Jan Campertstraat 48 is een woonhuis van 328 m² in de wijk Westkapelle. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Campertstraat 48?

Jan Campertstraat 48 is een woonhuis in Westkapelle, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Campertstraat 48 vergeleken met de buurt?

Jan Campertstraat 48 heeft 328 m² woonoppervlakte en 705 m³ inhoud. Het perceel is 879 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 82 m² per kamer. In Westkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Campertstraat 48 en wat betekent dat?

Jan Campertstraat 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6198.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Campertstraat 48?

Jan Campertstraat 48 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westkapelle?

De wijk Westkapelle in Westkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westkapelle?

Vanuit Jan Campertstraat 48 in Westkapelle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 0.9 km.