Streetview Eva Besnyöstraat 11 Westkapelle

Eva Besnyöstraat 11, 4361 DB Westkapelle

210 m² Bouwjaar 2003 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Eva Besnyöstraat 11 is een woonhuis in Westkapelle, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 371 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
371 m²
Inhoud
829 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Eva Besnyöstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eva Besnyöstraat 11

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Westkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

14.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Westkapelle

2515 Inwoners
1145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1251 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Westkapelle
84% Koopwoningen
2.388 Inwoners per km²

Locatie van Eva Besnyöstraat 11

Vergelijkbare woningen in Westkapelle

Veelgestelde vragen over Eva Besnyöstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Eva Besnyöstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Dat komt neer op circa €1.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eva Besnyöstraat 11 zich tot de wijk Westkapelle?

Eva Besnyöstraat 11 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Westkapelle. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eva Besnyöstraat 11?

Eva Besnyöstraat 11 is een woonhuis in Westkapelle, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Eva Besnyöstraat 11 vergeleken met de buurt?

Eva Besnyöstraat 11 heeft 210 m² woonoppervlakte en 829 m³ inhoud. Het perceel is 371 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Westkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eva Besnyöstraat 11 en wat betekent dat?

Eva Besnyöstraat 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eva Besnyöstraat 11?

Eva Besnyöstraat 11 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westkapelle?

De wijk Westkapelle in Westkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westkapelle?

Vanuit Eva Besnyöstraat 11 in Westkapelle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 0.9 km.