Tussenwoning Molenwal 12 Westkapelle

Molenwal 12, 4361 CE Westkapelle

98 m² Bouwjaar 1946 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Molenwal 12 is een tussenwoning in Westkapelle, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 147 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1946
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Molenwal 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenwal 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
124.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.7%
CO₂-emissie
30.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (41.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Westkapelle

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

14.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

14.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.8 km

Buurtinformatie in Westkapelle

2515 Inwoners
1145 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1251 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Westkapelle
84% Koopwoningen
2.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenwal 12

Vergelijkbare woningen in Westkapelle

Veelgestelde vragen over Molenwal 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenwal 12?

De prijsindicatie voor Molenwal 12 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Dat komt neer op circa €2.939 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenwal 12 zich tot de wijk Westkapelle?

Molenwal 12 is een tussenwoning van 98 m² in de wijk Westkapelle. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenwal 12?

Molenwal 12 is een tussenwoning in Westkapelle, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Molenwal 12 vergeleken met de buurt?

Molenwal 12 heeft 98 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Westkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenwal 12 en wat betekent dat?

Molenwal 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenwal 12?

Molenwal 12 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Westkapelle?

De wijk Westkapelle in Westkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westkapelle?

Vanuit Molenwal 12 in Westkapelle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Westkapelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenwal 12: ziekenhuis op 14.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 14.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Westkapelle?

Recreatie nabij Westkapelle: restaurant (0.4 km), cafe (5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Molenwal 12?

De prijsindicatie ligt rond €150.000 tot €175.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Molenwal 12?

Een woningrapport voor Molenwal 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westkapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1946, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen