Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 105 m²
- Inhoud
- 362 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €315.000 tot €365.000
Noordstraat 58 is een tussenwoning in Westkapelle, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 105 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordstraat 58
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
16 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
14.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
14.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
5 kmBibliotheek
14.9 kmBioscoop
14.8 kmWij bieden u een degelijke hoekwoning aan in Westkapelle. De woning heeft een woonkeuken, woonkamer drie badkamers en zelfs vier toiletten,…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Noordstraat 58 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Westkapelle is €288.000. Dat komt neer op circa €1.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordstraat 58 is een tussenwoning van 181 m² in de wijk Westkapelle. De buurt telt 1.251 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.388 inwoners per km².
Noordstraat 58 is een tussenwoning in Westkapelle, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Noordstraat 58 heeft 181 m² woonoppervlakte en 362 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Westkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordstraat 58 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-02-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.26 kg/jaar.
Noordstraat 58 heeft 5 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Westkapelle in Westkapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 2.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Noordstraat 58 in Westkapelle bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordstraat 58: ziekenhuis op 14.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 14.2 km.