Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 278 m²
- Perceeloppervlakte
- 4026 m²
- Inhoud
- 1980 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 4
Dirk Wierengastraat 8 is een woonhuis in Westernieland, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m², een perceel van 4026 m² en 10 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dirk Wierengastraat 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.7 kmSupermarkt
5.5 kmHuisarts
5.7 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
2.7 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
5.7 kmZiekenhuis
25.2 kmRestaurant
2.5 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
9.4 kmBioscoop
25.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westernieland is €229.000. Dat komt neer op circa €824 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDirk Wierengastraat 8 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Westernieland. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 647 inwoners per km².
Dirk Wierengastraat 8 is een woonhuis in Westernieland, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Dirk Wierengastraat 8 heeft 278 m² woonoppervlakte en 1980 m³ inhoud. Het perceel is 4026 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Westernieland ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dirk Wierengastraat 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-05-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Dirk Wierengastraat 8 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Westernieland in Westernieland (Groningen) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Dirk Wierengastraat 8 in Westernieland bereik je: supermarkt op 5.5 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 5.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 4.6 km.