Streetview Twistveenweg 14 Westerhaar-Vriezenveensewijk

Twistveenweg 14, 7676 SK Westerhaar-Vriezenveensewijk

684 m² Bouwjaar 1924

Twistveenweg 14 is een woonhuis in Westerhaar-Vriezenveensewijk, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 684 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
684 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Twistveenweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

13.1 km

Buurtinformatie in Westerhaar-Vriezenveensewijk

95 Inwoners
35 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
34 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W
97% Koopwoningen
31 Inwoners per km²

Locatie van Twistveenweg 14

Vergelijkbare woningen in Westerhaar-Vriezenveensewijk

Veelgestelde vragen over Twistveenweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Twistveenweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W is €518.000. Dat komt neer op circa €757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twistveenweg 14 zich tot de wijk Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W?

Twistveenweg 14 is een woonhuis van 684 m² in de wijk Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 31 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twistveenweg 14?

Twistveenweg 14 is een woonhuis in Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Twistveenweg 14 vergeleken met de buurt?

Twistveenweg 14 heeft 684 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W?

De wijk Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W in Westerhaar-Vriezenveensewijk (Overijssel) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W?

Vanuit Twistveenweg 14 in Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspr.h. Westerhaar-Vriezenveensewijk-W?

Zorg en onderwijs in de buurt van Twistveenweg 14: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.8 km.