Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 446 m²
- Inhoud
- 768 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Molenstraat 28 is een woonhuis in Westdorpe, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 446 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
39 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
11.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
11 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
15.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kern Westdorpe is €232.000. Dat komt neer op circa €1.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenstraat 28 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Kern Westdorpe. De buurt telt 938 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.203 inwoners per km².
Molenstraat 28 is een woonhuis in Kern Westdorpe, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Molenstraat 28 heeft 154 m² woonoppervlakte en 768 m³ inhoud. Het perceel is 446 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kern Westdorpe ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molenstraat 28 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Kern Westdorpe in Westdorpe (Zeeland) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Molenstraat 28 in Kern Westdorpe bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 39 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenstraat 28: ziekenhuis op 11 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 11.5 km.
Recreatie nabij Kern Westdorpe: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Molenstraat 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kern Westdorpe. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1928, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.