Streetview Wilhelminastraat 23 Westdorpe

Wilhelminastraat 23, 4554 BL Westdorpe

169 m² Bouwjaar 1938

Wilhelminastraat 23 is een woonhuis in Westdorpe, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 315 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
315 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Westdorpe

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

39 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Westdorpe

1900 Inwoners
905 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
938 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Kern Westdorpe
75% Koopwoningen
1.203 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminastraat 23

Vergelijkbare woningen in Westdorpe

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 23?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Westdorpe is €232.000. Dat komt neer op circa €1.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 23 zich tot de wijk Kern Westdorpe?

Wilhelminastraat 23 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Kern Westdorpe. De buurt telt 938 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 23?

Wilhelminastraat 23 is een woonhuis in Kern Westdorpe, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilhelminastraat 23 vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 23 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 315 m². In Kern Westdorpe ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern Westdorpe?

De wijk Kern Westdorpe in Westdorpe (Zeeland) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Westdorpe?

Vanuit Wilhelminastraat 23 in Kern Westdorpe bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 39 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Westdorpe?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wilhelminastraat 23: ziekenhuis op 11 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 11.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Westdorpe?

Recreatie nabij Kern Westdorpe: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).