Streetview Burgemeester Swaanstraat 14 A West-Terschelling

Burgemeester Swaanstraat 14 A, 8881 AH West-Terschelling

51 m² Bouwjaar 2005 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Burgemeester Swaanstraat 14 A is een woonhuis in West-Terschelling, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m², een perceel van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
51 m²
Perceeloppervlakte
46 m²
Inhoud
253 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Swaanstraat 14 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Swaanstraat 14 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in West-Terschelling

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

33 km
Vervoer

Snelweg oprit

34.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

35 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

19.3 km

Buurtinformatie in West-Terschelling

2490 Inwoners
1400 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1197 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde West-Terschelling
58% Koopwoningen
1.474 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Swaanstraat 14 A

Vergelijkbare woningen in West-Terschelling

Veelgestelde vragen over Burgemeester Swaanstraat 14 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Swaanstraat 14 A?

De gemiddelde woningwaarde in West-Terschelling is €390.000. Dat komt neer op circa €7.647 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Swaanstraat 14 A zich tot de wijk West-Terschelling?

Burgemeester Swaanstraat 14 A is een woonhuis van 51 m² in de wijk West-Terschelling. De buurt telt 1.197 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Swaanstraat 14 A?

Burgemeester Swaanstraat 14 A is een woonhuis in West-Terschelling, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Swaanstraat 14 A vergeleken met de buurt?

Burgemeester Swaanstraat 14 A heeft 51 m² woonoppervlakte en 253 m³ inhoud. Het perceel is 46 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In West-Terschelling ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Swaanstraat 14 A en wat betekent dat?

Burgemeester Swaanstraat 14 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Burgemeester Swaanstraat 14 A?

Burgemeester Swaanstraat 14 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in West-Terschelling?

De wijk West-Terschelling in West-Terschelling (Friesland) kenmerkt zich door 2.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West-Terschelling?

Vanuit Burgemeester Swaanstraat 14 A in West-Terschelling bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 33 km, snelwegoprit op 34.4 km.