Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 338 m²
Noordelijke Achterweg 2 is een woonhuis in Wemeldinge, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 338 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordelijke Achterweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
5.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
9.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
2 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
11.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wemeldinge is €309.000. Dat komt neer op circa €1.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordelijke Achterweg 2 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Wemeldinge. De buurt telt 1.405 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.005 inwoners per km².
Noordelijke Achterweg 2 is een woonhuis in Wemeldinge, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Noordelijke Achterweg 2 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 338 m². In Wemeldinge ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wemeldinge in Wemeldinge (Zeeland) kenmerkt zich door 3.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Noordelijke Achterweg 2 in Wemeldinge bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordelijke Achterweg 2: ziekenhuis op 9.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 5.6 km.
Recreatie nabij Wemeldinge: restaurant (0.3 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Noordelijke Achterweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wemeldinge. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1956, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.