Streetview Warfhuisterweg 19 Wehe-den Hoorn

Warfhuisterweg 19, 9964 AX Wehe-den Hoorn

293 m² Bouwjaar 2006

Warfhuisterweg 19 is een woonhuis in Wehe-den Hoorn, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 293 m² en een perceel van 6955 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
293 m²
Perceeloppervlakte
6955 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Warfhuisterweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Wehe-den Hoorn

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

9.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

23.8 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

23.8 km

Buurtinformatie in Wehe-den Hoorn

365 Inwoners
155 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
165 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Leens
86% Koopwoningen
10 Inwoners per km²

Locatie van Warfhuisterweg 19

Vergelijkbare woningen in Wehe-den Hoorn

Veelgestelde vragen over Warfhuisterweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Warfhuisterweg 19?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Leens is €351.000. Dat komt neer op circa €1.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Warfhuisterweg 19 zich tot de wijk Buitengebied Leens?

Warfhuisterweg 19 is een woonhuis van 293 m² in de wijk Buitengebied Leens. De buurt telt 165 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Warfhuisterweg 19?

Warfhuisterweg 19 is een woonhuis in Buitengebied Leens, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Warfhuisterweg 19 vergeleken met de buurt?

Warfhuisterweg 19 heeft 293 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6955 m². In Buitengebied Leens ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Leens?

De wijk Buitengebied Leens in Wehe-den Hoorn (Groningen) kenmerkt zich door 365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Leens?

Vanuit Warfhuisterweg 19 in Buitengebied Leens bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Leens?

Zorg en onderwijs in de buurt van Warfhuisterweg 19: ziekenhuis op 23.8 km, apotheek op 3.8 km, kinderdagverblijf op 2.7 km, middelbare school op 4.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Leens?

Recreatie nabij Buitengebied Leens: restaurant (3 km), cafe (4 km).