Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 1536 m²
Turkeijeweg 17 is een woonhuis in Waterlandkerkje, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 1536 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Turkeijeweg 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
5.4 kmSupermarkt
5.3 kmHuisarts
5.8 kmTreinstation
43.9 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
5.4 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
6.1 kmZiekenhuis
6.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
5.7 kmBibliotheek
5.6 kmBioscoop
22.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Waterlandkerkje is €258.000. Dat komt neer op circa €1.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTurkeijeweg 17 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Waterlandkerkje. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.474 inwoners per km².
Turkeijeweg 17 is een woonhuis in Waterlandkerkje, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Turkeijeweg 17 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1536 m². In Waterlandkerkje ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Turkeijeweg 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Waterlandkerkje in Waterlandkerkje (Zeeland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Turkeijeweg 17 in Waterlandkerkje bereik je: supermarkt op 5.3 km, basisschool op 5.4 km, huisarts op 5.8 km, treinstation op 43.9 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Turkeijeweg 17: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 6.1 km, kinderdagverblijf op 5.4 km, middelbare school op 5.7 km.