Eengezinswoning, hoekwoning Molenstraat 71 Waterlandkerkje

Molenstraat 71, 4508 AH Waterlandkerkje

94 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Molenstraat 71 is een eengezinswoning, hoekwoning in Waterlandkerkje, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 239 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
239 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Molenstraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenstraat 71

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
118.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (133.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

5.4 km
Dagelijks

Supermarkt

5.3 km
Gezondheid

Huisarts

5.8 km
Vervoer

Treinstation

43.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

5.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

6.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

5.7 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

22.7 km

Buurtinformatie in Waterlandkerkje

265 Inwoners
135 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
144 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Waterlandkerkje
79% Koopwoningen
1.474 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenstraat 71

Vergelijkbare woningen in Waterlandkerkje

Veelgestelde vragen over Molenstraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenstraat 71?

De prijsindicatie voor Molenstraat 71 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterlandkerkje is €258.000. Dat komt neer op circa €2.745 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenstraat 71 zich tot de wijk Waterlandkerkje?

Molenstraat 71 is een eengezinswoning, hoekwoning van 94 m² in de wijk Waterlandkerkje. De buurt telt 144 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenstraat 71?

Molenstraat 71 is een eengezinswoning, hoekwoning in Waterlandkerkje, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Molenstraat 71 vergeleken met de buurt?

Molenstraat 71 heeft 94 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 239 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Waterlandkerkje ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenstraat 71 en wat betekent dat?

Molenstraat 71 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenstraat 71?

Molenstraat 71 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 133 m².

Hoe is de woningmarkt in Waterlandkerkje?

De wijk Waterlandkerkje in Waterlandkerkje (Zeeland) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterlandkerkje?

Vanuit Molenstraat 71 in Waterlandkerkje bereik je: supermarkt op 5.3 km, basisschool op 5.4 km, huisarts op 5.8 km, treinstation op 43.9 km, snelwegoprit op 3.2 km.