Streetview Oranje Nassaulaan 3 Warmond

Oranje Nassaulaan 3, 2361 LA Warmond

365 m² Bouwjaar 1890 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Oranje Nassaulaan 3 is een woonhuis in Warmond, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 365 m², een perceel van 1070 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €968.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
365 m²
Perceeloppervlakte
1070 m²
Inhoud
912 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje Nassaulaan 3

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Warmond

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Warmond

490 Inwoners
230 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€968.000 Gem. woningwaarde Westeinde-Lommerlust
57% Koopwoningen
1.493 Inwoners per km²

Locatie van Oranje Nassaulaan 3

Vergelijkbare woningen in Warmond

Veelgestelde vragen over Oranje Nassaulaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje Nassaulaan 3?

De gemiddelde woningwaarde in Westeinde-Lommerlust is €968.000. Dat komt neer op circa €2.652 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje Nassaulaan 3 zich tot de wijk Westeinde-Lommerlust?

Oranje Nassaulaan 3 is een woonhuis van 365 m² in de wijk Westeinde-Lommerlust. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.493 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje Nassaulaan 3?

Oranje Nassaulaan 3 is een woonhuis in Westeinde-Lommerlust, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranje Nassaulaan 3 vergeleken met de buurt?

Oranje Nassaulaan 3 heeft 365 m² woonoppervlakte en 912 m³ inhoud. Het perceel is 1070 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Westeinde-Lommerlust ligt de gemiddelde woningwaarde op €968.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje Nassaulaan 3 en wat betekent dat?

Oranje Nassaulaan 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranje Nassaulaan 3?

Oranje Nassaulaan 3 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westeinde-Lommerlust?

De wijk Westeinde-Lommerlust in Warmond (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €968.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westeinde-Lommerlust?