Herenhuis, halfvrijstaande woning Oranje Nassaulaan 25 Warmond

Oranje Nassaulaan 25, 2361 LA Warmond

183 m² Bouwjaar 1935 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Oranje Nassaulaan 25 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Warmond, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 226 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €968.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
226 m²
Inhoud
658 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje Nassaulaan 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.84 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring en Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (94.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Warmond

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Warmond

490 Inwoners
230 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€968.000 Gem. woningwaarde Westeinde-Lommerlust
57% Koopwoningen
1.493 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranje Nassaulaan 25

Vergelijkbare woningen in Warmond

Veelgestelde vragen over Oranje Nassaulaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje Nassaulaan 25?

De prijsindicatie voor Oranje Nassaulaan 25 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Westeinde-Lommerlust is €968.000. Dat komt neer op circa €5.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje Nassaulaan 25 zich tot de wijk Westeinde-Lommerlust?

Oranje Nassaulaan 25 is een herenhuis, halfvrijstaande woning van 183 m² in de wijk Westeinde-Lommerlust. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.493 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje Nassaulaan 25?

Oranje Nassaulaan 25 is een herenhuis, halfvrijstaande woning in Westeinde-Lommerlust, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranje Nassaulaan 25 vergeleken met de buurt?

Oranje Nassaulaan 25 heeft 183 m² woonoppervlakte en 658 m³ inhoud. Het perceel is 226 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Westeinde-Lommerlust ligt de gemiddelde woningwaarde op €968.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje Nassaulaan 25 en wat betekent dat?

Oranje Nassaulaan 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranje Nassaulaan 25?

Oranje Nassaulaan 25 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 94 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Westeinde-Lommerlust?

De wijk Westeinde-Lommerlust in Warmond (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €968.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.