Eengezinswoning, tussenwoning Burgemeester Ketelaarstraat 16 Warmond

Burgemeester Ketelaarstraat 16, 2361 AB Warmond

166 m² Bouwjaar 1916 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Burgemeester Ketelaarstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Warmond, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 176 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
176 m²
Inhoud
621 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Ligging
Aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Ketelaarstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Ketelaarstraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.18 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Warmond

1905 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
888 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Middelbuurt
67% Koopwoningen
5.320 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Ketelaarstraat 16

Vergelijkbare woningen in Warmond

Veelgestelde vragen over Burgemeester Ketelaarstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Ketelaarstraat 16?

De prijsindicatie voor Burgemeester Ketelaarstraat 16 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelbuurt is €604.000. Dat komt neer op circa €3.639 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Ketelaarstraat 16 zich tot de wijk Middelbuurt?

Burgemeester Ketelaarstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning van 166 m² in de wijk Middelbuurt. De buurt telt 888 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.320 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Ketelaarstraat 16?

Burgemeester Ketelaarstraat 16 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelbuurt, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Ketelaarstraat 16 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Ketelaarstraat 16 heeft 166 m² woonoppervlakte en 621 m³ inhoud. Het perceel is 176 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Middelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Ketelaarstraat 16 en wat betekent dat?

Burgemeester Ketelaarstraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Ketelaarstraat 16?

Burgemeester Ketelaarstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Middelbuurt?

De wijk Middelbuurt in Warmond (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.