Eengezinswoning, vrijstaande woning Wapenvelder Kerkweg 11 Wapenveld

Wapenvelder Kerkweg 11, 8191 KK Wapenveld

185 m² Bouwjaar 1980 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Wapenvelder Kerkweg 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Wapenveld, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 5385 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
5385 m²
Inhoud
770 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.045.000 tot €1.295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wapenvelder Kerkweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wapenvelder Kerkweg 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
139.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport, garage met carport en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Wapenveld

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Wapenveld

1280 Inwoners
470 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
460 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Wapenveld-Zuid
88% Koopwoningen
305 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wapenvelder Kerkweg 11

Vergelijkbare woningen in Wapenveld

Veelgestelde vragen over Wapenvelder Kerkweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Wapenvelder Kerkweg 11?

De prijsindicatie voor Wapenvelder Kerkweg 11 ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Wapenveld-Zuid is €507.000. Dat komt neer op circa €2.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wapenvelder Kerkweg 11 zich tot de wijk Verspreide huizen Wapenveld-Zuid?

Wapenvelder Kerkweg 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 185 m² in de wijk Verspreide huizen Wapenveld-Zuid. De buurt telt 460 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 305 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wapenvelder Kerkweg 11?

Wapenvelder Kerkweg 11 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Verspreide huizen Wapenveld-Zuid, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wapenvelder Kerkweg 11 vergeleken met de buurt?

Wapenvelder Kerkweg 11 heeft 185 m² woonoppervlakte en 770 m³ inhoud. Het perceel is 5385 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Verspreide huizen Wapenveld-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wapenvelder Kerkweg 11 en wat betekent dat?

Wapenvelder Kerkweg 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wapenvelder Kerkweg 11?

Wapenvelder Kerkweg 11 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Wapenveld-Zuid?

De wijk Verspreide huizen Wapenveld-Zuid in Wapenveld (Gelderland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.