Streetview Doorndijk 5 Walsoorden

Doorndijk 5, 4588 RE Walsoorden

55 m² Bouwjaar 1948 3 kamers Label G

Doorndijk 5 is een woonhuis in Walsoorden, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m², een perceel van 536 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
55 m²
Perceeloppervlakte
536 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Doorndijk 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doorndijk 5

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Walsoorden

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

49.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.6 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

13.5 km

Buurtinformatie in Walsoorden

160 Inwoners
70 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
89 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Walsoorden
89% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Doorndijk 5

Vergelijkbare woningen in Walsoorden

Veelgestelde vragen over Doorndijk 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Doorndijk 5?

De prijsindicatie voor Doorndijk 5 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Walsoorden is €293.000. Dat komt neer op circa €5.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doorndijk 5 zich tot de wijk Buitengebied Walsoorden?

Doorndijk 5 is een woonhuis van 55 m² in de wijk Buitengebied Walsoorden. De buurt telt 89 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doorndijk 5?

Doorndijk 5 is een woonhuis in Buitengebied Walsoorden, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Doorndijk 5 vergeleken met de buurt?

Doorndijk 5 heeft 55 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Het perceel is 536 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Buitengebied Walsoorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doorndijk 5 en wat betekent dat?

Doorndijk 5 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Doorndijk 5?

Doorndijk 5 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Walsoorden?

De wijk Buitengebied Walsoorden in Walsoorden (Zeeland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Walsoorden?

Vanuit Doorndijk 5 in Buitengebied Walsoorden bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 49.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.