Streetview Noordstraat 5 Walsoorden

Noordstraat 5, 4588 KM Walsoorden

191 m² Bouwjaar 2003 Label A

Noordstraat 5 is een woonhuis in Walsoorden, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 328 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
328 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Noordstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordstraat 5

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Walsoorden

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

49.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.6 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

13.5 km

Buurtinformatie in Walsoorden

160 Inwoners
70 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
89 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Walsoorden
89% Koopwoningen
38 Inwoners per km²

Locatie van Noordstraat 5

Vergelijkbare woningen in Walsoorden

Veelgestelde vragen over Noordstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordstraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Walsoorden is €293.000. Dat komt neer op circa €1.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordstraat 5 zich tot de wijk Buitengebied Walsoorden?

Noordstraat 5 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Buitengebied Walsoorden. De buurt telt 89 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordstraat 5?

Noordstraat 5 is een woonhuis in Buitengebied Walsoorden, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noordstraat 5 vergeleken met de buurt?

Noordstraat 5 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 328 m². In Buitengebied Walsoorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordstraat 5 en wat betekent dat?

Noordstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Walsoorden?

De wijk Buitengebied Walsoorden in Walsoorden (Zeeland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Walsoorden?

Vanuit Noordstraat 5 in Buitengebied Walsoorden bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 49.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Walsoorden?