Streetview Walsoordensestraat 36 Walsoorden

Walsoordensestraat 36, 4588 KD Walsoorden

195 m² Bouwjaar 1935

Walsoordensestraat 36 is een woonhuis in Walsoorden, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 655 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
655 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Walsoordensestraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Walsoorden

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

50.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.8 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

12.8 km

Buurtinformatie in Walsoorden

175 Inwoners
75 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
81 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Kern Walsoorden
89% Koopwoningen
280 Inwoners per km²

Locatie van Walsoordensestraat 36

Vergelijkbare woningen in Walsoorden

Veelgestelde vragen over Walsoordensestraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Walsoordensestraat 36?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Walsoorden is €249.000. Dat komt neer op circa €1.277 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walsoordensestraat 36 zich tot de wijk Kern Walsoorden?

Walsoordensestraat 36 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Kern Walsoorden. De buurt telt 81 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 280 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walsoordensestraat 36?

Walsoordensestraat 36 is een woonhuis in Kern Walsoorden, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Walsoordensestraat 36 vergeleken met de buurt?

Walsoordensestraat 36 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 655 m². In Kern Walsoorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern Walsoorden?

De wijk Kern Walsoorden in Walsoorden (Zeeland) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Walsoorden?

Vanuit Walsoordensestraat 36 in Kern Walsoorden bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 50.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Walsoorden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Walsoordensestraat 36: ziekenhuis op 11.8 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 12.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Walsoorden?

Recreatie nabij Kern Walsoorden: restaurant (2.2 km), cafe (2 km).