Tussenwoning Louis Raemaekerslaan 25 Wageningen

Louis Raemaekerslaan 25, 6709 TB Wageningen

146 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Louis Raemaekerslaan 25 is een tussenwoning in Wageningen, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 142 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €485.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
519 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Louis Raemaekerslaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louis Raemaekerslaan 25

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Wageningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Wageningen

1855 Inwoners
670 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
610 Woningvoorraad
€485.000 Gem. woningwaarde Kortenoord-Oost
73% Koopwoningen
6.437 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Louis Raemaekerslaan 25

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Louis Raemaekerslaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Louis Raemaekerslaan 25?

De prijsindicatie voor Louis Raemaekerslaan 25 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Kortenoord-Oost is €485.000. Dat komt neer op circa €3.322 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louis Raemaekerslaan 25 zich tot de wijk Kortenoord-Oost?

Louis Raemaekerslaan 25 is een tussenwoning van 146 m² in de wijk Kortenoord-Oost. De buurt telt 610 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louis Raemaekerslaan 25?

Louis Raemaekerslaan 25 is een tussenwoning in Kortenoord-Oost, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Louis Raemaekerslaan 25 vergeleken met de buurt?

Louis Raemaekerslaan 25 heeft 146 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kortenoord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €485.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louis Raemaekerslaan 25 en wat betekent dat?

Louis Raemaekerslaan 25 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Louis Raemaekerslaan 25?

Louis Raemaekerslaan 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kortenoord-Oost?

De wijk Kortenoord-Oost in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €485.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kortenoord-Oost?

Vanuit Louis Raemaekerslaan 25 in Kortenoord-Oost bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.