Streetview Christinaweg 4 Wageningen

Christinaweg 4, 6709 SE Wageningen

153 m² Bouwjaar 2012

Christinaweg 4 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en een perceel van 295 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €64.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
295 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Christinaweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Wageningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Wageningen

405 Inwoners
355 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
354 Woningvoorraad
€64.000 Gem. woningwaarde Marijkebuurt
6% Koopwoningen
3.344 Inwoners per km²

Locatie van Christinaweg 4

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Christinaweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Christinaweg 4?

De prijsindicatie voor Christinaweg 4 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Marijkebuurt is €64.000. Dat komt neer op circa €418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Christinaweg 4 zich tot de wijk Marijkebuurt?

Christinaweg 4 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Marijkebuurt. De buurt telt 354 woningen. Daarvan is 6% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.344 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Christinaweg 4?

Christinaweg 4 is een woonhuis in Marijkebuurt, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Christinaweg 4 vergeleken met de buurt?

Christinaweg 4 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 295 m². In Marijkebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €64.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Marijkebuurt?

De wijk Marijkebuurt in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €64.000, 6% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Marijkebuurt?

Vanuit Christinaweg 4 in Marijkebuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Marijkebuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Christinaweg 4: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Marijkebuurt?

Recreatie nabij Marijkebuurt: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Christinaweg 4?

De prijsindicatie ligt rond €360.000 tot €410.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Marijkebuurt is €64.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.