Streetview Lawickse Allee 222 Wageningen

Lawickse Allee 222, 6709 DC Wageningen

667 m² Bouwjaar 1900 Label A+

Lawickse Allee 222 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 667 m² en een perceel van 2590 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €599.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
667 m²
Perceeloppervlakte
2590 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lawickse Allee 222

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lawickse Allee 222

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
99.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wageningen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Wageningen

315 Inwoners
130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
114 Woningvoorraad
€599.000 Gem. woningwaarde Oude Nude
87% Koopwoningen
145 Inwoners per km²

Locatie van Lawickse Allee 222

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Lawickse Allee 222

Wat is de geschatte woningwaarde van Lawickse Allee 222?

De prijsindicatie voor Lawickse Allee 222 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Nude is €599.000. Dat komt neer op circa €898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lawickse Allee 222 zich tot de wijk Oude Nude?

Lawickse Allee 222 is een woonhuis van 667 m² in de wijk Oude Nude. De buurt telt 114 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 145 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lawickse Allee 222?

Lawickse Allee 222 is een woonhuis in Oude Nude, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lawickse Allee 222 vergeleken met de buurt?

Lawickse Allee 222 heeft 667 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2590 m². In Oude Nude ligt de gemiddelde woningwaarde op €599.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lawickse Allee 222 en wat betekent dat?

Lawickse Allee 222 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-06-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oude Nude?

De wijk Oude Nude in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €599.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Nude?

Vanuit Lawickse Allee 222 in Oude Nude bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Nude?